OnePlus

OnePlus Nord CE 5G 6GB/128GB

OnePlus

OnePlus Nord CE 5G 6GB/128GB

Изберете боја

Избери тарифен модел

Само уред

64 Mpx

Android 11 OxygenOS

6,43 Touchscreen

128 GB

Детални спецификации

Цена (еднократно)

19.199 ден.

Месечно (24 месеци)

/
OnePlus

OnePlus Nord CE 5G 6GB/128GB

Избрана боја

Црна

Пакет

Само уред

Цена (еднократно)

19.199 ден.

Месечно (24 Месеци)

/

Детални спецификации

Меморија

 • RAM

  6 GB

 • Интерна

  128 GB

 • Екстерна

  N/A

Камера

 • Главна

  64 Mpx

 • Секундарна

  16 Mpx

Батерија

 • Капацитет

  4500 mAh

 • Тип

  N/a

Информации

 • Оперативен систем

  Android 11 OxygenOS

 • Процесор

  Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G

 • Тежина

  170 g

 • Димензии

  159,2 x 73,5 x 7,9 mm

Eкран

 • Големина

  6.43

 • Тип

  Touchscreen

Mесто за вашите прашања

E-адреса

Испрати ни е-пошта на info@mtel.mk

Повик

Повикај 15010 и заштеди време

Социјални мрежи

Следи нè на Facebook, Youtube, LinkedIn и Instagram

Филијала

Посети ја нашата експозитура и дознај сè што те интересира