Samsung

Samsung Galaxy A23 64 GB

Samsung

Samsung Galaxy A23 64 GB

Изберете боја

Избери тарифен модел

Само уред

50.0 MP + 5.0 MP + 2.0 MP + 2.0 MP

Android 12

1080 x 2408 (FHD+) 6.6" PLS LCD 120Hz

64 GB

Детални спецификации

Цена (еднократно)

17.399 ден.

Месечно (12 месеци)

/

Месечно (24 месеци)

/
Samsung

Samsung Galaxy A23 64 GB

Избрана боја

Црна

Пакет

Само уред

Цена (еднократно)

17.399 ден.

Месечно (12 Месеци)

/

Месечно (24 Месеци)

/

Детални спецификации

Меморија

 • RAM

  4 GB

 • Интерна

  64 GB

 • Екстерна

  MicroSD (Up to 1TB)

Камера

 • Главна

  50.0 MP + 5.0 MP + 2.0 MP + 2.0 MP

 • Секундарна

  8.0 MP

Батерија

 • Капацитет

  5000 mAh

 • Тип

  N/A

Информации

 • Оперативен систем

  Android 12

 • Процесор

  Octa-core (2.2GHz & 1.8GHz)

 • Тежина

  197 g

 • Димензии

  165.4 x 76.9 x 8.4

 • Мрежа

  2G, 3G, 4G (LTE), 5G

Екран

 • Големина

  1080 x 2408 (FHD+) 6.6" PLS LCD 120Hz

 • Тип

  Touchscreen

Mесто за вашите прашања

E-адреса

Испрати ни е-пошта на info@mtel.mk

Повик

Повикај 15010 и заштеди време

Социјални мрежи

Следи нè на Facebook, Youtube, LinkedIn и Instagram

Филијала

Посети ја нашата експозитура и дознај сè што те интересира