Samsung

Samsung Galaxy S23 256GB

Samsung

Samsung Galaxy S23 256GB

Изберете боја

Избери тарифен модел

Само уред

12 MP + 50 MP + 10 MP

Android

2340 x 1080 pixels, 19.5:9 ratio, 422 PPI , 6.1"

256GB

Детални спецификации

Цена (еднократно)

53.399 ден.

Месечно (12 месеци)

/

Месечно (24 месеци)

/
Samsung

Samsung Galaxy S23 256GB

Избрана боја

Црна

Пакет

Само уред

Цена (еднократно)

53.399 ден.

Месечно (12 Месеци)

/

Месечно (24 Месеци)

/

Детални спецификации

Меморија

 • RAM

  8GB

 • Интерна

  256GB

 • Екстерна

  n/a

Камера

 • Главна

  12 MP + 50 MP + 10 MP

 • Секундарна

  12 MP

Батерија

 • Капацитет

  3900 mAh

 • Тип

  n/a

Информации

 • Оперативен систем

  Android

 • Процесор

  Octa-core, 1x 3.36GHz Kryo Prime + 4x 2.8GHz Kryo Gold + 3x 2.0GHz Kryo Silver

 • Тежина

  168 g

 • Димензии

  70.9 X 146.3 X 7.6mm

 • Мрежа

  5G , (LTE)

Екран

 • Големина

  2340 x 1080 pixels, 19.5:9 ratio, 422 PPI , 6.1"

 • Тип

  Touchscreen

Mесто за вашите прашања

E-адреса

Испрати ни е-пошта на info@mtel.mk

Повик

Повикај 15010 и заштеди време

Социјални мрежи

Следи нè на Facebook, Youtube, LinkedIn и Instagram

Филијала

Посети ја нашата експозитура и дознај сè што те интересира