Samsung

Samsung Galaxy Z Flip5

Samsung

Samsung Galaxy Z Flip5

Изберете боја

Избери тарифен модел

Само уред

12.0 MP + 12.0 MP

Android 13

6.7" Dynamic AMOLED 2X

256 GB

Детални спецификации

Цена (еднократно)

79699 ден.

Месечно (12 месеци)

/

Месечно (24 месеци)

/
Samsung

Samsung Galaxy Z Flip5

Избрана боја

Graphite

Пакет

Само уред

Цена (еднократно)

79699 ден.

Месечно (12 Месеци)

/

Месечно (24 Месеци)

/

Детални спецификации

Меморија

 • RAM

  8 GB

 • Интерна

  256 GB

 • Екстерна

  Не

Камера

 • Главна

  12.0 MP + 12.0 MP

 • Секундарна

  10 MP

Батерија

 • Капацитет

  3,700 mAh

 • Тип

  N/A

Информации

 • Оперативен систем

  Android 13

 • Процесор

  Osmojezgarni 1 x 3.36GHz + 4 x 2.8 GHz + 3 x 2.0GHz

 • Тежина

  281 g

 • Димензии (Unfolded)

  71.9 x 165.1 x 6.9mm

 • Димензии (Folded)

  71.9 x 85.1 x 15.1mm

 • Мрежа

  2G, 3G, 4G (LTE), 5G

Екран

 • Големина

  6.7"

 • Екран Cover screen

  1080 x 2408 (FHD+)

 • Тип

  Dynamic AMOLED 2X

Mесто за вашите прашања

E-адреса

Испрати ни е-пошта на info@mtel.mk

Повик

Повикај 15010 и заштеди време

Социјални мрежи

Следи нè на Facebook, Youtube, LinkedIn и Instagram

Филијала

Посети ја нашата експозитура и дознај сè што те интересира