europeNetUp S

199 ден.

  • 1 GB

  • 30 ditë

europeNetUp M

599 ден.

  • 3 GB

  • 10 ditë

*Sasinë e dhënë të internetit mund ta përdorni në vendet/operatorët që janë definuar në faqen  Lista së vendeve dhe operatorëve.

Trafiku Roaming

Trafiku Roaming Çmimi i thirjeve dalëse (MKD/min) Çmimi i thirjeve hyrëse (MKD/min) Duke vendosur një telefonatë SMS DATA (MKD/100 kb)
Zona 0- në Serbi, Mal të Zi, BeH, Kosovë dhe Shqipëri
6,24 0 0 3,09 3,14
Zona 0- drejt destinacioneve të tjera
52,48 0 6,24 3,09 3,14
Zona 0a - në të gjitha rrjetet në Maqedoni dhe Greqi
10 1,87 6,24 2,09 0,05
Zona 0a- drejt destinacioneve të tjera
53,53 1,87 6,24 2,09 0,05
Zona I
53,53 18,89 6,24 12,59 31,49
Zona II
78,72 22,04 6,24 15,74 37,78
Zona III
125,96 37,78 6,24 18,89 56,68
Zona IV
188,94 47,23 6,24 25,19 62,98
Zona V
251,92 62,98 6,24 62,98 125,96

Të gjithë çmimet përfshijnë TVSH 18%

Zonat roaming

ZONA 0 Sërbi, Bosnjë dhe Hercegovinë, Mali i Zi, Shqipëri, AP Kosovë (IPKO)
ZONA 0а Greqi
ZONA I Bullgari, Kroaci, Hungari, Romani
ZONA II Andora, Austri, Belgjikë, Çekia, Danimarkë, Estoni, Ishujt Faroe, Finlanda, Franca, Grenlanda, Gjibraltari, Hollanda, Irlanda, Islanda, Italia, Qipro,Letonia, Lihteshtajni, Lituania, Luksemburgu, Malta, Moldavia, Monako, Gjermani, Norvegji, Gernzi, Ishulli i Men, Xhersi, Poloni, Portugali, San Marino, Sllovaki, Slloveni, Spanjë, Zvicër, Suedi, Turqi, Mbretëria e Bashkuar.
ZONA III Afganistan, Azerbajxhan, Bangladesh, Bjellorusi, Filipine, Guam, Gjeorgji, Hong Kong, Indi, Indonezi, Irak, Iran, Izrael, Japoni, Armenia, Koreja e Jugut, Kanada, Kamboxhë, Kazakistan, Kina, Kirgistan, Liban, Majzi, Meksikë, Myanmar, Mongoli, Pakistan, Rusi, Singapur, Siri, SHBA, Sri Lankë, Taxhikistan, Tajlandë, Tajvan, Turkmenistan, Ukrainë, Uzbekistan, Vietnam.
ZONA IV Algjeri, Angolë, Anguilla, Antigua dhe Barbuda, Argjentina, Aruba, Australi, Bahrein, Barbados, Benin, Bermundi, Botsvana, Bolivi, Brazil, Burundi, Kili, Republika Domenikane, Dominika, Egjipt, Ekuador, El Salvador, Etiopi, Guinea Ekuatoriale, Fixhi, Guajana Franceze, Gabon, Gambia, Gana, Gana, Guadelupe, Guadelupe, Guajana, Guatemala,Guinea, Guineja-Bisao, Haiti, Antilet Holandeze, Hondurasi, Xhamajka, Jemeni, Jordania, Sudani i Jugut, Afrika e Jugut, Ishujt Kajman, Katari, Kenia, Kolumbia, Kongo, Kuba, Kuvajti, Kostarika, Komoret, Liberia, Libia, Lesoto, Madagaskari, Malavi, Maldive, Maroko, Martinik, Mauritius, Mozambik, Namibi, Nikaragua, Nigeria, Zelanda e Re, Oman, Panama, Papua Guinea e Re, Palau, Paraguai, Peru, Portoriko, Ruanda, Arabia Saudite, Sejsheli, Senegali, Siera Leone, Ishujt Sollomon, Sudani, Surinam, Svaziland, .Shën Lucia, Shën Vinsent, Shën Kits dhe Nevis, Sao Tome dhe Principe, Tanzani, Tahiti, Togo, Trininad dhe Tobago, Tunizi, Ishujt Turks dhe Kaikos, Uganda, Emiratet e Bashkuara Arabe, Uruguai, Zambia, Zimbabve, Kepi Verde, Xhibuti.
ZONA V Rjetet satelitore

Vend për pyetjet tuaja

Adresa e postës elektronike

Na dërgoni një e-mail në info@mtel.mk

Thirrje

Thirrni 15010 dhe kurseni kohë

Rrjete sociale

Na ndiqni në Facebook, Youtube dhe Instagram

Filiale

Vizitoni filialen tonë dhe zbuloni se çfarë ju intereson