Trafiku ndërkombëtar

Trafiku ndërkombëtar (MKD/min) SMS
Zona 0
9,45 3,09
Zona I
25,19 6,30
Zona II
56,68 6,30
Zona III
314,90 6,30

Të gjithë çmimet përfshijnë TVSH 18%.

Zonat ndërkombëtare

Zona 0 m: tel Republika Srpska, Telekom Sërbi, m: tel Mali i Zi ( rrjet fiks dhe rrjet celular); m:tel Austri (rrjet celular)
Zona I Mali i Zi (T- Mobile dhe One), Shqipëri, Bullgari, Hungari, Rumani dhe Bosnjë dhe Hercegovinë, Federata e Andorës, Austri, Bjellorusi, Çeki, Francë, Greqi, Kroaci, Itali, Luksemburg, Lihtenshtajn, Moldavi, Monako, Poloni, San Marino, Sllovaki, Slloveni, Turqi, Ukrainë, Algjeri, Belgjikë, Danimarkë, Estoni, Ishujt Faroe, Finlandë, Gjibraltar, Holandë, Irlandë, Islandë, Qipri, Latvia, Libi, Lituani, Maltë, Maroko, Gjermani, Norvegji, Portugali, Rusi, Spanjë , Zvicër, Suedi, Tunis, Mbretëria e Bashkuar.
Zona II Australi, Azerbejxhan, Guajana Franceze, Grenland, Gruzi, Gvadalupe, Armeni, Kanadë, Katar, Kazastan, Kirgistan, Martinik, Zelandë e Re, Reunion, SHBA, Sent Pjer dhe Mikelon, Sent Martin, Taxhikistan, Turkmensitan, Emiratet e Bashkuara Arabe, Uzbekistan, Samoa Amerikane, Angolë, Antigua, Angvila, Argjentinë, Arubë, ish Teritori Australian, Afganistan, Asunsion, Bahamite, Bahrein, Bangladesh, Barbados, Belize, Benin, Bermudi, Bocuanë, Bolivij, Brazil, Ishujt e Virgjër Britanik, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Butan, Republika Qendrore Afrikane, Çad, Kili, Ishujt e Virgjër Amerikan, Diego Garsia, Republika Domenikane, Bashkësia Domenikane, Republika Demokratike e Kongos (Zaire), Xhibuti, Egjipt, Ekuador, Guinea Ekuatoriale, El Salvador, Eritrea, Etiopi Filipinet, Ishujt Falkland, Polinezia Franceze, Gabon, Gambia, Ganë, Grenada, Guam, Guajana, Guatemala , Guinea, Guinea Bissau, Haiti, Antilet Hollandeze, Honduras, Hong Kong, Indi, Indonezi, Irak, Iran, Izrael, Timori Lindor, Xhamajka, Japonia, Jemeni Jugor, Jordania, Afrika e Jugut, Sudani i Jugut, Koreja e Jugut, Ishujt Kajman, Kameruni, Kamboxha, Kenia, Kina, Kiribati, Kolumbia, Komoret , Kosta Rika, Kuba, Ishujt Kuk, Kuvajt, Laosi, Lesoto, Liban, Liberia, Madagaskari, Makao, Malavi, Maldive, Malezi, Mali , Ishujt Marshall, Mauricius, Mavritania, Meksikë, Mjanmar(Burmë), Mikronezia, Mongoli, Montserat, Mozanbik, Namibi, Nauru, Nepal, Niger, Nigeri, Nikaragua, Kaledonia e Re, Ishulli Niue, Bregu i Fildishtë, Oman, Pakistan, Palau, Palestinë, Panama, Papua Guinea e Re, Paraguaj, Peru, Portoriko, Ruanda, Republika e Kongos, Sao Tome dhe Principe, Arabia Saudite, Koreja e Veriut, Ishujt Mariana Veriore, Sejsheli, Senegal, Siera Leone, Singapur, Siri, Ishujt e Solomonit, Somali, Sudan, Surinami, Sën Lucia, Shën Vincenti dhe Grenadinet, Svaziland, Shën Kits dhe Nevis, Shën Helena, Sri Lanka, Tajlandë, Tajvan, Tanzani, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad dhe Tobago, Turkit dhe Kaukazi , Tuvalu, Uganda, Uruguai, Vanuatu, Venezuela, Vietnami, Vollis dhe Futuna, Zambia, Samoa Perëndimore, Kepi Verde, Zimbabve.
Zona III Rjetet satelitore

Vend për pyetjet tuaja

Adresa e postës elektronike

Na dërgoni një e-mail në info@mtel.mk

Thirrje

Thirrni 15010 dhe kurseni kohë

Rrjete sociale

Na ndiqni në Facebook, Youtube dhe Instagram

Filiale

Vizitoni filialen tonë dhe zbuloni se çfarë ju intereson