Lista e kanaleve

Televizion i shkëqyer, kudo që të jeni.
100% mbulim në territorin e Maqedonisë

MRT 1
MRT 1
MRT 2
MRT 2
MRT 3
MRT 3
MRT 4
MRT 4
MRT 5
MRT 5
Sobraniski kanal
Sobraniski kanal
Sitel
Sitel
Kanal 5
Kanal 5
Telma
Telma
Alfa
Alfa
Alsat M
Alsat M
RTV 21 M
RTV 21 M
Klan Macedonia
Klan Macedonia
TV 24 Vesti
TV 24 Vesti
Nasha TV
Nasha TV
RTS 1 HD
RTS 1 HD
RTS 2 HD
RTS 2 HD
TV Pink
TV Pink
Prva
Prva
B92
B92
Happy TV
Happy TV
Kurir TV
Kurir TV
K1
K1
Red TV
Red TV
VESTI
VESTI
Euronews Serbia
Euronews Serbia
Tanjug TV
Tanjug TV
TVDR
TVDR
Kazbuka
Kazbuka
Studio B
Studio B
Agro TV HD
Agro TV HD
Arena Sport 1 HD
Arena Sport 1 HD
24Kitchen
24Kitchen
STAR
STAR
STAR Crime
STAR Crime
Hype
Hype
Disney Channel
Disney Channel
Film Klub
Film Klub
Arena Esport
Arena Esport
Balkan Trip
Balkan Trip
Timeless Dizi Channel
Timeless Dizi Channel
Toxic TV
Toxic TV
Kuvo TV
Kuvo TV
Arena Fight
Arena Fight
Klasik
Klasik
Prva Life
Prva Life
Prva Files
Prva Files
Prva MAX
Prva MAX
Dox TV
Dox TV
RTS Život
RTS Život
RTS Drama
RTS Drama
RTS Kolo
RTS Kolo
RTS Trezor
RTS Trezor
RTS Muzika
RTS Muzika
RTS Poletarac
RTS Poletarac
RTS 3
RTS 3
RTS SVET HD
RTS SVET HD
TV Hram
TV Hram
Koreni
Koreni
TV Mreža Most
TV Mreža Most
BN HD
BN HD
Al Jazeera
Al Jazeera
Face TV
Face TV
TLC
TLC
Discovery Channel
Discovery Channel
National Geographic
National Geographic
National Geographic Wild
National Geographic Wild
Viasat History
Viasat History
Viasat Explore
Viasat Explore
DM SAT
DM SAT
K::CN 1
K::CN 1
K::CN Music 2
K::CN Music 2
K::CN Svet Plus 3
K::CN Svet Plus 3
Pink Music
Pink Music
Pink Hits 1
Pink Hits 1
Pink&Roll
Pink&Roll
BN Music
BN Music
Toxic Folk
Toxic Folk
Toxic Rap
Toxic Rap
HRT 1
HRT 1
HRT 3
HRT 3
Arena 1x2
Arena 1x2
Euronews
Euronews
Ekovizija
Ekovizija
Informer TV
Informer TV
Turizam+
Turizam+
RTL 2
RTL 2
RTL
RTL
RTL Croatia World
RTL Croatia World
RTS Klasika
RTS Klasika
BN 2
BN 2
CNN
CNN
Euro Cinema 1
Euro Cinema 1
Euro Cinema 2
Euro Cinema 2
Euro Cinema 3
Euro Cinema 3
Euro Cinema 4
Euro Cinema 4
TV DUGA plus
TV DUGA plus
SUPERSTAR 2
SUPERSTAR 2
SUPERSTAR TV HD
SUPERSTAR TV HD
Pink M
Pink M
PINK BH
PINK BH
DIVA
DIVA
Blic TV
Blic TV
City Play
City Play
Hype 2
Hype 2
UNA TV
UNA TV
Moj Astrolog
Moj Astrolog
Superstar 3
Superstar 3
Bravo Music
Bravo Music
DW English
DW English
Bloomberg Adria
Bloomberg Adria
Arena Sport 2 HD
Arena Sport 2 HD
Arena Sport 3 HD
Arena Sport 3 HD
Arena Sport 4 HD
Arena Sport 4 HD
Arena Sport 5 HD
Arena Sport 5 HD
Arena PREMIUM 1
Arena PREMIUM 1
Arena PREMIUM 2
Arena PREMIUM 2
Arena PREMIUM 3
Arena PREMIUM 3
Eurosport 1 HD
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Eurosport 2 HD
Baby TV
Baby TV
SOS Kanal Plus
SOS Kanal Plus
Nickelodeon
Nickelodeon
Minimax
Minimax
Nickelodeon Junior
Nickelodeon Junior
Pink Film
Pink Film
AMC
AMC
Pink Serije
Pink Serije
Prva Kick
Prva Kick
Prva World
Prva World
Animal Planet
Animal Planet
BBC Earth
BBC Earth
ID
ID
Pink Music 2
Pink Music 2
History 2
History 2
HGTV
HGTV
Tring Tring
Tring Tring
Tring Action
Tring Action
Tring Comedy
Tring Comedy
Vizion Plus
Vizion Plus
HBO HD
HBO HD
HBO 2 HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD
HBO 3 HD
Cinemax HD
Cinemax HD
Cinemax 2 HD
Cinemax 2 HD
Pink Reality
Pink Reality
Dorcel
Dorcel
Hustler TV
Hustler TV
TV Sonce
TV Sonce
Tera
Tera
Festa TV
Festa TV
VIS TV
VIS TV
Vistel TV
Vistel TV
Kanal Plus TV
Kanal Plus TV
Edo
Edo
Koha
Koha
Klan ALB
Klan ALB
Top News HD
Top News HD
THO
THO
Stinet
Stinet
My Music
My Music
Bang Bang
Bang Bang
Cufo TV
Cufo TV
Junior TV
Junior TV
GOLD HD
GOLD HD
MAX HD
MAX HD
Family HD
Family HD
Euro Film
Euro Film
Film Autor
Film Autor
Film Hits HD
Film Hits HD
Film Thriller
Film Thriller
Film Drame
Film Drame
Film Aksion HD
Film Aksion HD
Film Komedi
Film Komedi
Klan Music
Klan Music
Klan News
Klan News
Klan Plus
Klan Plus
ABC HD
ABC HD
Ora News
Ora News
RTV Ora HD
RTV Ora HD
A2 CNN HD
A2 CNN HD
News24
News24
Fax News
Fax News
Scan TV
Scan TV
Report TV
Report TV
Euronews Albania HD
Euronews Albania HD
Syri lV
Syri lV
Star Plus TV
Star Plus TV
Zjarr TV
Zjarr TV
Panorama TV
Panorama TV
EXP shkence
EXP shkence
EXP histori
EXP histori
EXP natyra
EXP natyra
Melody.TV
Melody.TV
Supersonic TV
Supersonic TV
KTV
KTV
Arta TV
Arta TV
Xl
Xl
LH TV
LH TV
Insajder
Insajder
Moj Astrolog
Moj Astrolog
Zvezda TV
Zvezda TV
TV Partizan
TV Partizan
Star Life
Star Life
Star Movies
Star Movies
AXN
AXN
CMC
CMC
Jugoton
Jugoton
Fox News
Fox News
France 24
France 24
RTS Nauka
RTS Nauka
UNA TV
UNA TV
Moj Happy život
Moj Happy život
Moja Happy zemlja
Moja Happy zemlja
Moje Happy društvo
Moje Happy društvo
Moja Happy muzika
Moja Happy muzika
Rumeli TV
Rumeli TV
Tek Rumeli
Tek Rumeli
mNET TV
mNET TV
Travel Channel
Travel Channel
Top Channel HD
Top Channel HD
Premier League TV
Premier League TV
LFCTV
LFCTV
CARTOONITO
CARTOONITO
Cartoon Network
Cartoon Network
Jim Jam
Jim Jam
Disney Junior
Disney Junior
Da Vinci Learning
Da Vinci Learning
RTL Kockica
RTL Kockica
TV 1000
TV 1000
AXN Spin
AXN Spin
Epic Drama
Epic Drama
Sci Fi
Sci Fi
Viasat Nature
Viasat Nature
Docubox
Docubox
360 Tunebox
360 Tunebox
Fashion TV
Fashion TV
Fashion Box
Fashion Box
E! Entertainment
E! Entertainment
CBS Reality
CBS Reality
TV5 Monde
TV5 Monde
HRT Int
HRT Int
Klan ALB
Klan ALB
Klan Macedonia
Klan Macedonia
Fightbox
Fightbox
Extreme Sports
Extreme Sports
Filmbox Premium
Filmbox Premium
Filmbox Stars
Filmbox Stars
Filmbox Extra
Filmbox Extra
Filmbox Arthouse
Filmbox Arthouse
Pink Soap
Pink Soap
Food Network
Food Network
Pink Pedia
Pink Pedia
Pink Koncert
Pink Koncert
Pink Folk
Pink Folk
Pink Folk 2
Pink Folk 2
Pink Hits 2
Pink Hits 2
Gametoon
Gametoon
Pink Fashion
Pink Fashion
Pink Style
Pink Style
Pink Kuvar
Pink Kuvar
Pink Show
Pink Show
Pink Zabava
Pink Zabava
Pink World
Pink World
Pink Extra
Pink Extra
Pink Plus
Pink Plus
HRT 2
HRT 2
HRT 4
HRT 4
LOL
LOL
Brazzers TV
Brazzers TV
Erotic
Erotic
Erotic 2
Erotic 2
Erotic 3
Erotic 3
Erotic 4
Erotic 4
Erotic 5
Erotic 5
Erotic 6
Erotic 6
Erotic 7
Erotic 7
Erotic 8
Erotic 8
Erox
Erox
Eroxxx
Eroxxx
Desire
Desire

mSAT Start

349 den. në muaj

nga 175 den.

12 muajt e parë

 • Më shumë se 100

  TV- kanale

 • Të përfshirë:

  Arena Sport

 • Superstar

 • Euro News Serbia

 • Pink

 • Paketa dhe shërbime plotësuese

 • HBO

  189 den. tarifë mujore

 • HBO+

  399 den. tarifë mujore

 • Extra

  159 den. tarifë mujore

 • STB- Marrës shtesë plotësues

  0 den. tarifë mujore

Të gjitha çmimet janë me 18% TVSH të përfshirë.

SHITESI ME I MIRE

mSAT Plus

649 den. në muaj

nga 325 den.

12 muajt e parë

 • Më shumë se 130

  TV- kanale

 • Të përfshirë:

  Arena Sport

 • Superstar

 • Euro News Serbia

 • Pink

 • Euro Sport

 • Paketa dhe shërbime plotësuese:

 • HBO

  189 den. tarifë mujore

 • HBO+

  399 den. tarifë mujore

 • Extra

  159 den. tarifë mujore

 • STB- Marrës shtesë plotësues

  0 den. tarifë mujore

Të gjitha çmimet janë me 18% TVSH të përfshirë.

mSAT Max

949 den. në muaj

nga 475 den.

12 muajt e parë

 • Më shumë se 140

  TV- kanale

 • Të përfshirë:

  Arena Sport

 • Superstar

 • Euro Sport

 • HBO

 • Cinemax

 • 18+

 • Pink Reality

 • STB- Marrës shtesë plotësues

  0 den. tarifë mujore

Të gjitha çmimet janë me 18% TVSH të përfshirë.

 • Paketa dhe shërbime shtesë

  Tarifa mujore

 • HBO

  189 den.

 • HBO+

  399 den.

 • Extra

  159 den.

 • STB marrës shtesë

  0 den.

Të gjitha çmimet janë me 18% TVSH të përfshirë.

Vend për pyetjet tuaja

Adresa e postës elektronike

Na dërgoni një e-mail në info@mtel.mk

Thirrje

Thirrni 15010 dhe kurseni kohë

Rrjete sociale

Na ndiqni në Facebook, Youtube dhe Instagram

Filiale

Vizitoni filialen tonë dhe zbuloni se çfarë ju intereson